پاورپوینت رهآورد موحد بودن - مرجع دانلود
پاورپوینت رهآورد موحد بودن
پاورپوینت رهآورد موحد بودن

پاورپوینت رهآورد موحد بودن

پاورپوینت رهآورد موحد بودنفرمت فایل: پاورپوینتتعداد اسلاید: 88    رهآورد موحد بودن«ريشه همه فضايل و ره‏آوردهاي مثبت علمي و عملي توحيد است؛ چنان‏كه منشأ همه تباهيها و فسادها شرك و الحاد است. از توحيد جز خير نمي‏آيد و از شرك جز شرّ نمي‏خيزد، در دل موحد كه جاي اعتقاد به خداست، بذر فضايل و عقايد و رفتارهاي پاك و خوبيها رشد مي‏كند و همان‏گونه كه فضايل از بالا و رو به بالاست، موحد نيز از بالا و در طي صعود به بالاست و در سرزمين آتشين دل ملحد و مشرك هيچ بذري جز تلخي و زشتي و شرارت به بار نخواهد نشست.با توحيد است كه عقايد و اخلاق و رفتار جامعه انساني سامان مي‏يابد و بر بنيان...

پاورپوینت رهآورد موحد بودن

فرمت فایل: پاورپوینت

تعداد اسلاید: 88

 

 

 

 

رهآورد موحد بودن

«ريشه همه فضايل و ره‏آوردهاي مثبت علمي و عملي توحيد است؛ چنان‏كه منشأ همه تباهيها و فسادها شرك و الحاد است. از توحيد جز خير نمي‏آيد و از شرك جز شرّ نمي‏خيزد، در دل موحد كه جاي اعتقاد به خداست، بذر فضايل و عقايد و رفتارهاي پاك و خوبيها رشد مي‏كند و همان‏گونه كه فضايل از بالا و رو به بالاست، موحد نيز از بالا و در طي صعود به بالاست و در سرزمين آتشين دل ملحد و مشرك هيچ بذري جز تلخي و زشتي و شرارت به بار نخواهد نشست.

با توحيد است كه عقايد و اخلاق و رفتار جامعه انساني سامان مي‏يابد و بر بنيان محكمِ ايمان به مبدأ و معاد استوار مي‏گردد و بدون اين اصل، هيچ بنايي استوار نخواهد شد. با توحيدِ عاملْ كمبودهاي ديگر موحد جبران مي‏شود و با شركِ عاملْ هيچ عمل صالحي او را نجات نمي‏دهد؛ به همين جهت است كه بزرگ‏ترين ظلم انسان شرك محسوب شده است».

عبدالله جوادی آملی، توحید در قرآن، ص 559.

 قیمت: 6,000 تومان

پس از پرداخت لینک دانلود محصول در اختیار شما قرار میگیرد و میتوانید آن دانلود کنید، همچنین لینک دانلود به ایمیل شما نیز ارسال می شود.

سایر محصولات :

پاورپوینت نقشه راه کارگروه سازماندهی مد و لباس


پاورپوینت نقشه راه اصلاح نظام اداری کشور


پاورپوینت نقش ويتامين ها در افزايش عملكرد ورزشكاران


پاورپوینت نقش ورزش، فعاليت بدني و فیزیوتراپی در بيماري‌هاي روماتيسمي


پاورپوینت نقش مواد معدني در فعاليت هاي ورزشي


پاورپوینت نقش مکمل یاری در سلامت دانش آموزان


پاورپوینت نقش عايق ها در صنعت برق


پاورپوینت نقش سازمان های فرا ملّی در توسعه سلامت


پاورپوینت نقش سازمان های غیر دولتی در ناتوانی و حوادث


پاورپوینت نقش تغذیه در رشدوسلامت انسان


اقدام پژوهی در مورد افت تحصیلی


اقدام پژوهی در مورد ترس و اضطراب


دانلود طرح توجیهی جایگاه سوخت CNG


دانلود گزارشکار آزمایشگاه عملیات واحد استخراج مایع جامد


دانلود طرح احداث نهالستان


اقدام پژوهی ریاضی پنجم ابتدایی


گزارش کارآموزی آژانس هواپیماییکلمات کلیدی :پاورپوینت رهآورد موحد هيچ بنايي استوار بنايي استوار نخواهد توحيدِ عاملْ كمبودهاي استوار ميrlm گردد بنيان محكمِ ايمان انساني سامان ميrlm سامان ميrlm يابد عاملْ كمبودهاي ديگر معاد استوار ميrlm رهآورد موحد nbsp nbsp پاورپوینت رهآورد هيچ بنايي استوار نخواهد بنايي استوار ميrlm نميrlm توحيد رهآورد فضايل استوار پاورپوینت رهآورد موحد بودنپاورپوینت رهآورد موحد هيچ بنايي استوار بنايي استوار نخواهد توحيدِ عاملْ كمبودهاي استوار ميrlm گردد بنيان محكمِ ايمان انساني سامان ميrlm سامان ميrlm يابد عاملْ كمبودهاي ديگر معاد استوار ميrlm رهآورد موحد nbsp nbsp پاورپوینت رهآورد هيچ بنايي استوار نخواهد بنايي استوار ميrlm نميrlm توحيد رهآورد فضايل استوار